Kursy i szkolenia
Nauczamy 6 języków
nauczamy 6 języków
Sprawdź się

Rozwiąż krótki test i poznaj swój poziom znajomości języka

e-Learning

Utrwalaj materiał w wolnej chwili siedząc w swoim ulubionym fotelu.

Słownik

Przetłumacz nowe słówko i poznaj jego znaczenie za pomocą słowników on line.

O nas

CONSTANS - Centrum Językowe zdobyło uznanie wielu Kursantów w ciągu ośmiu lat działalności. Przyczyniło się to do ciągłego poszerzania naszej oferty.

W naszym Centrum podstawowym zadaniem jest praktyczna nauka języka obcego. Dzięki nam przełamiesz "barierę mówienia" i rzeczywiście łatwiej ZROZUMIESZ ŚWIAT....

U nas lekcja trwa 50 minut!Zapewnimy Ci atmosferę sprzyjającą efektywnej nauce, zachęcającą jednocześnie do aktywnego uczestnictwa w procesie dydaktycznym.

Zarówno Dyrekcja, obsługa sekretariatu jak i starannie wybrani, pełni entuzjazmu i zaangażowania lektorzy indywidualnie podejdą do Ciebie, rozpoznają Twoje potrzeby i dołożą wszelkich starań aby im sprostać.

Centrum Językowe Constans zapewnia najwyższą jakość nauczania dzięki:

Dobór odpowiedniego poziomu nauczania to połowa sukcesu, reszta to pasja i profesjonalizm naszych lektorów i… oczywiście Twoje chęci.

Aby dobrać najbardziej efektywną metodę nauczania, metodyk przeprowadza rozmowę wstępną z każdym Kursantem. W trakcie realizacji kursu przeprowadzane są analizy postępów i w razie potrzeby podejmowane działania mające na celu poprawienie efektów.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Zobacz statut szkoły