Kursy i szkolenia
Nauczamy 6 języków
nauczamy 6 języków
Sprawdź się

Rozwiąż krótki test i poznaj swój poziom znajomości języka

e-Learning

Utrwalaj materiał w wolnej chwili siedząc w swoim ulubionym fotelu.

Słownik

Przetłumacz nowe słówko i poznaj jego znaczenie za pomocą słowników on line.

Poznaj naszych lektorów

O jakości usług szkoły językowej świadczą przede wszystkim lektorzy. Ich znakomite wykształcenie i bogate doświadczenie poparte nadzorem metodycznym i ciągłym monitorowaniem całego procesu dydaktycznego powoduje to iż cały zespół działa spójnie i profesjonalnie. System motywacji i niezwykle rozbudowany system szkoleń zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych tworzy atmosferę ciągłego poszerzania wiedzy i wzbogacania doświadczenia. Poniżej przedstawiamy część naszej kadry lektorskiej.

Agata ( Język angielski )

Agata

Jestem absolwentką Filologii Angielskiej Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Nauczaniem języka angielskiego zajmuję się od ośmiu lat. Jestem przekonana, że znajomość języka angielskiego daje nieograniczone możliwości w dzisiejszym świecie. A poznawanie jego kolejnych tajników to niezwykle ciekawy ale też trudny proces. Uważam, że rola lektora polega nie tylko na przekazywaniu wiedzy z zakresu słownictwa czy gramatyki, ale też na pokazaniu niezwykle bogatej kultury krajów anglosaskich.

Joasia  ( Język angielski )

Jestem absolwentką Uniwersytetu Białostockiego na kierunku filologia angielska. Moja przygoda z językiem rozpoczęła się w wieku 6 lat i trwa po dzień dzisiejszy. Teraz własne doświadczenie wykorzystuje w pracy z innymi, zapewniając profesjonalizm i twórczość oraz uśmiech na twarzy. Świadoma możliwości i potrzeb kursantów tych zupełnie małych jak i nieco starszych, dzielę się pasją odkrywania tajników tego fascynującego języka, rozbudzając jednocześnie ciekawość i kreatywność. Poza nauczaniem języka który, wypełnia zdecydowaną większość mojego dnia, wolny czas dzielę z przyjaciółmi i rodziną. Jestem pasjonatką podróżowania, wciąż marzę o nowych nieznanych mi dotąd miejscach na ziemi, jednak ze wszystkich możliwych aktywności i form spędzania wolnego czasu wybieram i polecam taniec, w szczególności latynoamerykański.

Kasia ( Język angielski / francuski )

Agnieszka

Magister filologii angielskiej, licencjat filologii romańskiej. 10 lat doświadczenia pracy w zawodzie nauczyciela, zarówno w szkołach państwowych jak i prywatnych oraz na uczelniach wyższych, w kraju i za granicą. Współautorka podręcznika do nauki islandzkiej deklinacji „Islandzka gramatyka. Deklinacja - kurs z ćwiczeniami”.
Nauczanie innych traktuje jako coś więcej niż tylko pracę.
 

Emilia ( Język angielski )

Jestem absolwentką filologii angielskiej i stosunków międzynarodowych Uniwersytetu w Białymstoku. Język angielski fascynował mnie od najmłodszych lat, a w jego naukę wkładałam cale serce. Teraz staram się przekazać to serce i zapał w mojej pracy lektora, która jest częścią  mojego życia od ponad pięciu lat i niezmiennie daje mi dużo satysfakcji i pozytywnej energii na co dzień.
Prywatnie pasjonuje mnie kulturoznawstwo i podróże w odmienne zakątki świata. Swoim uczniom staram się przekazać doświadczenie zdobyte w ich trakcie a także zaszczepić  w nich pasję do zgłębiania języka nie tylko na zajęciach.

Mario ( Język angielski – Native Speaker )

Nazywam się Mario i pochodzę z Chicago. W Polsce jestem trzy lata wraz z żoną i dziećmi. W większości prowadzę zajęcia konwersacyjne z osobami o wyższych poziomach zaawansowania. Moje bogate doświadczenie życiowe i naturalna ciekawość pozwalają mi na prowadzenie dyskusji na dowolny temat, ale także na rożnym stopniu zaawansowania.
I hope to see you at Constans!

Andrzej  ( Język niemiecki )

Andrzej

Od dziesięciu lat zajmuję się nauczaniem języka niemieckiego. Pracuję lako lektor, nauczyciel i wykładowca akademicki. Moim kursantom oraz uczniom (a uczyłem już chyba wszystkie możliwe grupy wiekowe na wszystkich możliwych stopniach zaawansowania) staram się pokazać język niemiecki od jego najatrakcyjniejszych stron, a także nauczyć ich traktować go jako bardzo przydatne narzędzie w komunikacji. Zwracam uwagę na obrazowość, precyzję i niedoceniane piękno języka niemieckiego, a sceptykom udowadniam, że wcale nie jest taki trudny, jak myślą!

Ania ( Język niemiecki )

Jestem  lektorem języka niemieckiego. Wykonuje swój zawód już od pięciu lat.
Dlaczego niemiecki? Podobno jest trudny, więc uznałam, że będzie to ambitne wyzwanie.
Co się okazało? Nie taki diabeł straszny jak go malują, a dla chcącego nic trudnego.
Zapraszam Państwa serdecznie na lekcje języka niemieckiego do CONSTANS CJ.
Wspólnie osiągniemy cel.
 

Asia  ( Język rosyjski )

Asia

Niepowtarzalny język Dostojewskiego i Puszkina towarzyszy mi już 15 lat. Za co go lubię i cenię? Może za jego skomplikowaną gramatykę? Może za trudny do opanowania akcent? Jedno wiem na pewno – język rosyjski to nie tylko moja praca, ale przede wszystkim pasja, którą wciąż rozwijam i jestem gotowa podzielić się nią z innymi, a wtedy język rosyjski nie będzie już mało atrakcyjnym językiem rosyjskich handlowców z bazaru, ale językiem komunikacji, ekonomii i biznesu…

 Agnieszka ( Język rosyjski )

   Skończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie w Białymstoku. Wymowę i akcent szlifowałam w Instytucie im. A.S. Puszkina w  Moskwie. Języka rosyjskiego nauczam od 5 lat. W swojej pracy stawiam na efektywną naukę opartą przede wszystkim na konwersacjach, nie pomijając zasad gramatycznych. Uczenie innych sprawia mi dużo przyjemności i satysfakcji.

Wojtek  ( Język włoski )

Wojtek

Otóż niezwykła zbieżność przypadków sprawiła, iż ponad dziesięć lat spędziłem na Półwyspie Apenińskim. Jestem absolwentem Uniwersytetu w Sienie Universita’ degli Studi di Siena, gdzie uzyskałem tytuł magistra na Wydziale Lettere e Filosofia, ze specjalizacją: historia współczesna. Jednakże, miałem to szczególne szczęście, jak i  możliwość przebywania w ciągu tych lat w zróżnicowanych środowiskach, z reguły typowo włoskich. Czas ten był wypełniony, przez swego rodzaju wyzwania intelektualne. Tego rodzaju twórcza praca, zapewniała kontakt z różnymi kręgami społeczności współczesnej Italii. Doświadczenia te, z pewnością przyczyniły się do niezwykle wszechstronnego, głębokiego, i różnorodnego poznania niuansów znajomości języka Dantego, Boccacciego i Petrarki. 

Sergio ( Język hiszpański – Native Speaker)

  Jestem Hiszpanem i od pięciu lat mieszkam w Polsce, a dokładniej w pięknym Białymstoku. Z wykształcenia jestem historykiem sztuki i to jest moja pasja, ale 5 lat temu odkryłem też drugą nie mniej zajmującą, mianowicie uczenie innych mojego ojczystego języka oraz przedstawianie bogatej kultury mojego ojczystego kraju.