Dla firm i instytucji
Nauczamy 6 języków
nauczamy 6 języków
Zaufali nam
Zamów audyt językowy

Kursy zagraniczne

Kursy językowe za granicą

>> WYBIERZ SOBIE KURS (kliknij)

Połączenie skutecznej nauki języka

...i udanych wakacji!

Wiek uczestników:

Rodzaje wyjazdów

Czas trwania:

Języki i kraje:

Rodzaje kursów:

Kursy ogólne

Uczestnicząc w kursie ogólnym poznasz język używany w codziennym życiu - nauczysz się swobodnie wypowiadać w języku obcym z uwzględnieniem zasad gramatycznych i prawidłowej wymowy, a także poszerzysz swoje słownictwo
Kursy ogólne są dostępne w formie wyjazdów indywidualnych jak i grupowych, z opiekunem JDJ Bachalski, zależnie od wieku i preferencji uczestników .

Język + hobby

Kursy te to połączenie intensywnej nauki języka z hobby słuchacza. Przykładowe kursy dostępne w naszej ofercie: język + nurkowanie, język + sport, język + fotografia, język + taniec, język + tajniki kuchni, język + film, i wiele innych.

Kursy egzaminacyjne

Jeśli chcesz zdać egzamin z dowolnego języka polecamy Ci kursy egzaminacyjne. Poprzez koncentrację na zagadnieniach związanych ze specyfiką egzaminu taki kurs zapewni Ci gruntowne przygotowanie, ale również udoskonali Twoje ogólne umiejętności językowe.

Kursy akademickie - rok szkolny za granicą

To wyjątkowy program, w którym młodzież zyskuje jednocześnie wiedzę i doświadczenie życiowe. Standardowa długość to 48 tygodni- w tym czasie poznasz język w zakresie ogólnym i będziesz miał możliwość uczestniczenia w zajęciach z dziedziny, które Cię interesują: biznesu, kultury, dziennikarstwa, turystyki i innych.
W ramach tego programu możesz przygotować się do egzaminów językowych lub egzaminów wstępnych na studia za granicą.

Kursy biznesowe

Jeżeli chcesz podnieść kompetencje zawodowe, poszerzyć słownictwo z zakresu swojej pracy, swobodnie przygotować prezentację, korespondencję handlową lub prowadzić negocjacje w języku obcym, to proponujemy Ci kurs biznesowy. Obok korzyści językowych będziesz mógł wymienić także doświadczenia zawodowe z osobami zajmującymi podobne stanowiska w międzynarodowych firmach.

Kursy realizowane są w różnych stopniach intensywności.

Zazwyczaj szkoły stosują następujący podział:

Transport + transfer (dowóz z dworca lub lotniska do miejsca zakwaterowania)

Zakwaterowanie:

Cena:

Na ostateczną cenę składa się wiele elementów - rodzaj kursu, zakwaterowanie, wyżywienia, a także ewentualne świadczenia dodatkowe.

Szkoły średnie za granicą

Program szkoły średnie za granicą jest programem międzynarodowej wymiany uczniów, który przybliża młodzieży język i kulturę innych krajów, przyczynia się do wzajemnego poznania i zrozumienia, uczy tolerancji. Przez określony czas - od jednego miesiąca do roku - będziesz uczyć się w wybranym kraju, w szkole odpowiadającej polskiemu gimnazjum lub liceum

Dlaczego warto wyjechać na rok do szkoły do innego kraju?

Ważne! Rok nauki za granicą i świadectwo ukończenia danej klasy jest honorowane w polskich szkołach średnich. Ostateczną decyzję o zaliczeniu nauki za granicą w polskiej szkole podejmuje jej dyrektor.

Co zyskujesz dzięki uczestnictwie w programie wymiany z JDJ Bachalski?

- WYBIERZ SOBIE KURS-