Dla firm i instytucji
Zamów audyt językowy

Sponsoring/Mecenat

CONSTANS - CJ Sponsorem Konferencji Medycznej

CONSTANS – CJ miało przyjemność wystąpić w roli sponsora na VI Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej „Bioetyka i Wielokulturowość w Medycynie”.

Organizatorem tej niezwykle ciekawej pod względem merytorycznym konferencji był Wydział nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Program konferencji składał się z kilku paneli tematycznych. Organizatorzy zadbali również o to żeby przedstawić uczestnikom z kraju i zagranicy najbardziej atrakcyjne miejsca Białegostoku i Podlasia.

Jak podkreślili na zakończenie konferencji organizatorzy konferencja nie mogłaby się odbyć bez wsparcia sponsorów wśród których znalazły się takie firmy jak Merck Polska, USB Pharma, CONSTANS – Centrum Językowe.

My ze swojej strony gratulujemy organizatorom dużego sukcesu organizacyjnego.