Dla dzieci
Grupy wiekowe
Poznaj naszych lektorów
Gry i zabawy

Statut szkoły

Constans Centrum Językowe jest placówką oświatową, której celem jest prowadzenie nauki języków obcych oraz języka polskiego dla cudzoziemców.

Programy nauczania

Nauka na terenie Constans-Centrum Językowe prowadzona jest indywidualnie oraz w grupach od 2 do 9 osób w trzech różnych systemach: tradycyjnym, przyspieszonym i intensywnym.

System tradycyjny

1 - 2 godziny lekcyjne stosowane dwa razy w tygodniu - jeden poziom osiąga się w trakcie jednego roku szkolnego. Grupy do 9 osób.

System przyspieszony

2 godziny lekcyjne stosowane trzy razy w tygodniu - jeden poziom można osiągnąć w trakcie jednego semestru. Grupy do 9 osób.

System intensywny

3 godziny intensywnej nauki na terenie Szkoły dziennie, jeden poziom nauki można osiągnąć w czasie 4 -5 tygodni. Grupa od 4 do 9 osób. Szkoła prowadzi naukę języków zarówno dla dorosłych, jak i dla młodzieży przez 12 miesięcy w roku.

Organy placówki

Centrum Językowe jest nową działalnością firmy CONSTANS działającej od 1 lutego 1995 i posiadającej dział tłumaczeń, dział unijny , dział szkoleniowy oraz dział obsługi turystycznej.

Dyrekcja Szkoły

Dyrekcja odpowiedzialna jest za całokształt działalności placówki, a w szczególności za:

Prawa i obowiązki pracowników

Pracownicy:

Lektorzy mają prawo i obowiązek doboru programu i metod nauczania do potrzeb i możliwości uczestników oraz zatwierdzania swojego wyboru u Dyrektora Szkoły.

Prawa i obowiązki słuchaczy

Uczestnicy kursów:

Wszelkie środki finansowe na swoją działalność Szkoła uzyskuje z wpłat słuchaczy za pobierane lekcje.