Dla dzieci
Grupy wiekowe
Poznaj naszych lektorów
Gry i zabawy

Poznaj naszych lektorów

O jakości usług szkoły językowej świadczą przede wszystkim lektorzy. Ich znakomite wykształcenie i bogate doświadczenie poparte nadzorem metodycznym i ciągłym monitorowaniem całego procesu dydaktycznego sprawia, że cały zespół działa spójnie i profesjonalnie. System motywacji i niezwykle rozbudowany system szkoleń zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych tworzy atmosferę ciągłego poszerzania wiedzy i wzbogacania doświadczenia. Poniżej przedstawiamy część naszej kadry lektorskiej.

Agata ( Język angielski )

   

Jestem absolwentką Filologii Angielskiej Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Nauczaniem języka angielskiego zajmuję się od ośmiu lat. Jestem przekonana, że znajomość języka angielskiego daje nieograniczone możliwości w dzisiejszym świecie. A poznawanie jego kolejnych tajników to niezwykle ciekawy ale też trudny proces. Uważam że rola lektora polega nie tylko na przekazywaniu wiedzy z zakresu słownictwa czy gramatyki ale też na pokazaniu niezwykle bogatej kultury krajów anglosaskich.

Joasia  ( Język angielski )

  Jestem absolwentką Uniwersytetu Białostockiego na kierunku filologia angielska. Moja przygoda z językiem rozpoczęła się w wieku 6 lat i trwa po dzień dzisiejszy. Teraz własne doświadczenie wykorzystuje w pracy z innymi, zapewniając profesjonalizm i twórczość oraz uśmiech na twarzy. Świadoma możliwości i potrzeb kursantów tych zupełnie małych jak i nieco starszych, dzielę się pasją odkrywania tajników tego fascynującego języka, rozbudzając jednocześnie ciekawość i kreatywność. Poza nauczaniem języka który, wypełnia zdecydowaną większość mojego dnia, wolny czas dzielę z przyjaciółmi i rodziną. Jestem pasjonatką podróżowania, wciąż marzę o nowych nieznanych mi dotąd miejscach na ziemi, jednak ze wszystkich możliwych aktywności i form spędzania wolnego czasu wybieram i polecam taniec, w szczególności latynoamerykański.

Kasia ( Język angielski / francuski )

    Magister filologii angielskiej, licencjat filologii romańskiej. 10 lat doświadczenia pracy w zawodzie nauczyciela, zarówno w szkołach państwowych jak i prywatnych oraz na uczelniach wyższych, w kraju i za granicą. Współautorka podręcznika do nauki islandzkiej deklinacji „Islandzka gramatyka. Deklinacja - kurs z ćwiczeniami”.
Nauczanie innych traktuje jako coś więcej niż tylko pracę.

Ania ( Język niemiecki )

    Jestem  lektorem języka niemieckiego. Wykonuje swój zawód już od pięciu lat.
Dlaczego niemiecki? Podobno jest trudny, więc uznałam, że będzie to ambitne wyzwanie. Co się okazało? Nie taki diabeł straszny jak go malują, a dla chcącego nic trudnego.
Zapraszam Państwa serdecznie na lekcje j. niemieckiego do CONSTANS CJ.
Wspólnie osiągniemy cel.

Asia  ( Język rosyjski )

   

Niepowtarzalny język Dostojewskiego i Puszkina towarzyszy mi już 15 lat. Za co go lubię i cenię? Może za jego skomplikowaną gramatykę? Może za trudny do opanowania akcent? Jedno wiem na pewno – język rosyjski to nie tylko moja praca, ale przede wszystkim pasja, którą wciąż rozwijam i jestem gotowa podzielić się nią z innymi,
a wtedy język rosyjski nie będzie już mało atrakcyjnym językiem rosyjskich handlowców z bazaru, ale językiem komunikacji, ekonomii i biznesu…

Agnieszka ( Język rosyjski )

   

Skończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie w Białymstoku. Wymowę i akcent szlifowałam w Instytucie
im. A. S. Puszkina w  Moskwie. Języka rosyjskiego nauczam od 5 lat. W swojej pracy stawiam na efektywną naukę opartą przede wszystkim na konwersacjach, nie pomijając zasad gramatycznych. Uczenie innych sprawia mi dużo przyjemności i satysfakcji