Dla dzieci
Grupy wiekowe
Poznaj naszych lektorów
Gry i zabawy

Kursy

Sposób nauki dostosowujemy do grupy wiekowej dzieci. W inny sposób przyswajają wiedzę pięciolatki, inaczej siedmiolatki, a zupełnie inaczej dzieci dziesięcioletnie. Stosujemy sprawdzony podział na grupy pod względem wieku ale także uwzględniamy poziom i zdolności językowe nawet najmłodszych kursantów. Dla najmłodszych proponujemy naukę przez zabawę. Specjalnie dobrane gry i zabawy pozytywnie wpłyną na podtrzymanie koncentracji oraz przyswojenie i utrwalenie materiału.

Wraz z wiekiem, kiedy rozwijają się umiejętności pisania i czytania dochodzi praca z tekstem. Natomiast utrwalanie materiału również odbywa się poprzez gry i zabawy.

Metody i program nauki jest opracowywany przez doświadczonych lektorów i metodyków specjalizujących się w pracy z dziećmi. Zawsze są brane pod uwagę indywidualne preferencje dziecka, jego umiejętności i chęci oraz przede wszystkim wiek. Nauka języka w naszym Centrum może być jedynym kontaktem dziecka z językiem obcym lub też uzupełnieniem nauki w szkole i poszerzeniem znajomości języka, która jest przydatna już od najmłodszych lat.

Program kursu Constans for Kids przewidziany jest na 28 tygodni, a zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu.

Fun Kids 1 (Dzieci 6-7 lat)

zbudowany jest z 60 jednostek 50 minutowych, a jedne zajęcia trwają 50 minut.

W programie tym dzieci uczą się:

Fun Kids 2 (Dzieci 8-9 lat)

zbudowany jest z 80 jednostek 50 minutowych, a jedne zajęcia trwają 75 minut.

W tym programie dzieci uczą się:

Fun Kids 3 (Dzieci 10-12  lat)

zbudowany jest z 90 jednostek 50 minutowych, a zajęcia trwają 100 minut.

W tym programie dzieci uczą się: