Dla dzieci
Poznaj naszych lektorów
Gry i zabawy

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

W związku z rozpoczęciem roku szkolnego 2018/2019 zapraszamy Państwa do skorzystania z bogatej oferty kursów językowych dla dzieci.

Proponujemy naukę sześciu języków angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, włoskiego, hiszpańskiego i francuskiego w systemie tradycyjnym (spotkania 2 x w tygodniu ) w trzech grupach wiekowych. Przy grupie standardowej maksymalną ilość dzieci w grupie ustaliliśmy na ośmioro.

Nowością którą przygotowaliśmy w tym roku są zajęcia w grupach Premium Kids (2-3 osoby w grupie). Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego z naszych najmłodszych Kursantów.

Ze względu na prowadzone zapisy dla Państwa wygody wydłużyliśmy godziny pracy sekretariatu. Sekretariat będzie czynny przez cały wrzesień w godzinach 8.00 – 17.00.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z Naszą ofertą i promocjami jak również do odwiedzenia nas osobiście w naszej siedzibie na ul. Warszawskiej 79D.