Agencja tłumaczeń
Darmowa wycena
Zamów tłumaczenie
Zaufali nam

O nas

Agencja tłumaczeń CONSTANS

Agencja tłumaczeń CONSTANS od 2005 roku zaprasza do korzystania z szerokiej oferty wszelkiego rodzaju usług tłumaczeniowych. Dzięki solidności i profesjonalizmowi w działaniu zdobyliśmy zaufanie wielu klientów zarówno w kraju jak i zagranicą. Wychodząc naprzeciw coraz to nowym wymaganiom Klientów cały czas poszerzamy naszą ofertę.

Mamy na swoim koncie miedzy innymi tłumaczenia dla tak renomowanych firm jak Shell Polska, Pfizer Polska, Polfa, Vortex, Agroma, Tymbark i instytucji takich jak Urząd Miejski w Białymstoku, Podlaski Urząd Wojewódzki, Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska.

Ważną pozycją w naszej ofercie jest kompleksowa organizacja konferencji z obsługą tłumaczeniową. Wykonujemy również kompleksowe nagrania studyjne wraz podkładem lektorskim, czytanym przez Native Speakerów.

W 2008 roku otrzymaliśmy Certyfikat QLS (Quality Language System) potwierdzający najwyższą jakość oferowanych przez nas usług tłumaczeniowych. Certyfikat obejmuje zarówno tłumaczenia pisemne (zwykłe, przysięgłe) jak i ustne (biznesowe, konferencyjne).

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów przykładamy wielką wagę do szybkości oraz jakości obsługi Klienta wykorzystując przy tym najnowsze technologie i posiadane doświadczenie.

Zapewniamy:

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą serdecznie zapraszany do skorzystania z naszych usług.